چگونه می توانیم صورتی چاقی داشته باشیم

salamatmag (3)
ب

چکونه صورت خود را چاق کنیم ؟

salamatmag 3 39 300x150 چگونه می توانیم صورتی چاقی داشته باشیم

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه چگونه می توانیم صورتی چاقی داشته باشیم می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

هر زنی رویای داشتن صورت و گونه‌های چاق و برجسته‌ی مانند افراد مشهور موردعلاقه‌ی خود را دارد اما به‌ علت اختلال‌های مربوط به خورد و خوراک یا مسائل ناشی از بافت پوستی‌، همه‌ی آنها آنقدر شانس انجام این طور گونه ها را ندارند که چنین صورت‌های فوق‌العاده‌ جذابی داشته باشند.

 

شاید تعجب کنید اگر بدانید که بسیاری از خانم‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند که خود را از دست چربی صورت خود خلاص کنند بعضی از زنان هم آرزوی داشتن صورت چاق و برجسته را دارند اما صورت چاق چه ویژگی‌های خاصی دارد؟ چرا آنها آنقدر دغدغه‌ی صورت چاق دارند؟ البته آقایان کشیدن لپ صورت‌های چاق‌ را خیلی دوست دارند اما این تنها دلیل نمی‌تواند باشد. دلیل دیگر این است که صورت چاق فرصت‌های بیشتری برای آرایش صورت در اختیار خانم‌ها می‌گذارد.

 

 

 خوردن خیار

 

خیار به دلیل بافتی که دارد در گروه میوه های پرآب محسوب می شود که خواص زیادی برای لطافت پوست و آبرسانی به سلول های سطحی پوست دارد. استفاده موضعی و خوراکی از این میوه می تواند به بهبود آبرسانی سلول های پوستی کمک کند به ویژه اگر از ماسک درست شده باشد از این میوه به صورت موضعی درسطح صورت استفاده کنید. به این ترتیب می توانید در عرض ۲ هفته با آبرسانی به سلول های پوست و افزایش آب میان بافتی به تپل تر به نظر رسیدن صورت تان کمک کنید. برای استفاده از خاصیت آبرسانی خیار موثرتر است این میوه را به صورت رنده شده و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست خود قرار دهید. علاوه بر این می توانید از گلاب مخصوص نیز برای این کار استفاده کنید. تنها کافی است که گلاب را روی پوست صورت خالی کنید. این کار را ۲۰ دقیقه و هفته ای سه مرتبه انجام دهید.

 

 

نوشیدن اب

 

یکی از مسايلی که شاید عده ی زیادی از ما ساده از کنار آن بگذریم نوشیدن آب در تمام روز است. بعضی از ما به خیال اینکه روزانه ۳ تا ۴ فنجان چای خوری می نوشیم فکر می کنیم که آب مورد نیاز بدن مان را حتما دریافت کرده​ایم درحالی که هیچکدام از مایعات و نوشیدنی ها نمی تواند جای آب را بگیرند و اثر شگفت انگیزی که آب روی پوست و چاقی صورت دارد را جبران کند. نوشیدن آب به خصوص در زمانی که مشغول تمرینات ورزشی و بدنسازی هستید بیشتر معنا پیدا می کند چون اصولا مردان و زنانی که تمرینات ورزشی پیوسته و دقیقی دارند با لاغری صورت مواجه می شوند و بعد از مدتی احساس می کنند که زیبایی اولیه صورت شان از بین می رود. در حالی که مصرف مقدار مناسب آب می تواند آب میان بافتی سلول های صورت را تامین و به این ترتیب به پرتر شدن صورت و پرحجم شدن عضلات آن کمک کند

معمولا امکان چاق شدن دائم صورت در طول یک هفته وجود ندارد ولی نکاتی که در بالا ارائه شد باعث می شود تغییراتی را در طول یک هفته بر روی صورت خود حس نمایید و باعث شاداب تر به نظر رسیدن آن شوید.معمولا شما هم تبلیغاتی از انواع کرم ها با شعار چاق شدن صورت در یک هفته شنیده اید. این مواد اساسا با ایجاد تورم موضعی صورت شما را چاق تر نشان می دهد و واقعا باعث پرتر شدن صورت شما در یک هفته نمی شود بنابراین از استفاده از کرم هایی که از عنوان تبلیغاتی چاقی صورت در یک هفته استفاده می کنند خودداری کنند

 

salamatmag 2 39 300x150 چگونه می توانیم صورتی چاقی داشته باشیم

 

تمریناتی ساده و ملایم

 

شما می توانید با استفاده از تمرینات ساده و ملایم، باعث به جریان انداختن خون در صورت شده و پوست خود را شفاف تر و پرتر سازید. با انجام این تمرین ها در واقع هیچ چربی یا پوست اضافه ای در صورت باقی نمی ماند، اما انجام مداوم این تمرینات باعث می شود گونه های لاغر پر و تپل تر به نظر بیایند.

با پشت کشیده و صاف بر روی یک صندلی نشسته. استخوانهای شانه را پایین انداخته و بصورت کلی شانه هایتان را ریلکس بکنید، نباید هیچگونه تنش و انقباضی در شانه ها وجود داشته باشد، تا جایی که می توانید تنش و انقباض را در این ناحیه از بدن کم کنید سینه باید به سمت بیرون و کاملا باز باشد.

خیلی آرام  و ملایم دهانتان را باز کنید. فکرکنید که در حال حرف زدن با صدای آرام تا متوسط با شخصی در مقابلتان هستید. دهانتان را تا حدی  باز کنید که معمولا در هنگام حرف زدن در چنین شرایطی به کار می رود. در این مرحله، شما همچنین باید هر دو لب پایینی و بالایی را به سمت درون بکشید  تا حدی که دندانهای جلویی را بپوشانند.بطور همزمان، شما باید گوشه های دهان را به سمت عقب بکشید، جوری که تا جایی که ممکن است گوشه های دهان به دندان های آسیا نزدیک بشوند. هر دو گوشه دهان باید طوری به سمت عقب کشیده شود که هر دو در یک جهت مشابه و در یک سطح معمولیه مشابه از صورت باشند. در این حرکت چانه بایستی خیلی ملایم به سمت جلو حرکت کند.صورت را به مدت ۳۰ ثانیه در این وضعیت نگه دارید. در این تمرین، شما باید حس کنید که ماهیچه های گونه و دهان کشیده شده است بعد از ۳۰ ثانیه به آرامی صورت را رها کنید تا به وضعیت استراحت و عادی برگردد

 

salamatmag 1 40 300x150 چگونه می توانیم صورتی چاقی داشته باشیم

 

سالاد کاهو

 

اضافه کردن سالاد کاهو و جوانه گندم در وعده‌های غذایی به ویژه وعده شام تاثیر بسیاری بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن دارد. جوانه گندم به دلایل داشتن ویتامین E و گروه ویتامین‌های B می‌تواند تاثیر موثری در آبرسانی و افزایش آب میان‌بافتی صورت داشته باشد. علاوه بر تهیه سالاد جوانه گندم می‌توانید پودر تهیه شده از جوانه گندم را با ماست را با هم ترکیب کنید و بعد از خوردن یک وعده غذایی ۲ قاشق از آن را بخورید. توجه کنید که مصرف بیشتر پودر جوانه‌گندم و ماست بعد از غذا می‌تواند به چاقی دیگر نواحی بدن کمک کند پس اگر می‌خواهید تنها صورت‌تان چاق شود به خوردن حداکثر ۲ قاشق جوانه‌گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی اکتفا کنید

 

 

شاخص توده بدنی (BMI) فعلی‌تان را مشخص کنید. برای اینکه بدانید می‌خواهید به کجا میرسد، باید اول یک نگاه واقع بینانه به موقعیت حالتان داشته باشید. برای محاسبه‌ی BMI خود می‌توانید اینجا کلیک کنید. محدوده‌ی BMI بین ۱۸.۵ و ۲۴.۹ درصد است. انتخاب یک BMI میانه برای دست یافتن به آن، هم سالم است و هم برای حفظ حالت چاقی صورت که هدف شماست، مطمئن‌ترین هدف خواهد بود..