ماده مخدر تونی چیست ؟ و چه عوارضی دارد

salamatmag (1)
ب

مواد مخدر تونی چیست ؟

salamatmag 1 47 300x150 ماده مخدر تونی چیست ؟ و چه عوارضی دارد

 

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه ماده مخدر تونی چیست ؟ و چه عوارضی دارد می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

ماده مخدر تونی چیست

 

تونی نام ماده مخدر جدیدی است که این روزها در مورد آن زیاد حرف هایی به گوش می رسد و حتی در فضای مجازی هم می توان این ماده مخدر گران قیمت را خرید. ماده مخدر تونی بیشتر محبوب بچه پولدارها است چون بسیار گران قیمت است.

 

 

ماده مخدر تونی باعث بی اشتهایی، بی خوابی و جسارت بسیاری به فرد می دهد و همین مسئله باعث شده جوانان قشر مرفه کشور به سمت گرایش پیدا کنند.

 

تونی یک ماده مخدر دقیقاً مثل کوکائین است و یک ماده سفید رنگ است که این پودر سفید شبیه نمک را از طریق یک رول دلاری به داخل بینی می کشند. فردی که تونی مصرف می کند زود سرخوش می شود، از خواب و خوراک می افتد و فقط میل به مایعات الکلی دارد که آن هم در پارتی ها و مهمانی های بچه پولدارها به وفور پیدا می شود.

 

 

فرق تونی یا کوکائین چیست

 

تونی همان کوکائین است که از گیاه کوکا گرفته می شود و هرجای دنیا ماده مخدر گرانی محسوب می شود. یک کارشناس درمان اعتیاد می گوید تونی نام خیابانی کوکائین است ؛ مثل حشیش که در برخی مناطق به آن پنیر نیز گفته می شود.

رابطه تونی با فیلم مونتانا

 

همانطور که در بالا نیز گفتیم، نام جدید کوکائین را تونی گذاشته اند که برخی اذعان می کنند این نام چندان بی معنی نیست و البته اگر شما هم یکی از بینندگان فیلم تونی مونتانا بوده باشید، شاید ناخودآگاه به یاد این فیلم بیافتید.

 

آل پاچینو در نقش تونی مونتانا با صورتی زخمی بر روی صندلی نشسته است و در مقابل کوهی از کوکائین و مشروبات الکلی مشغول مصرف مواد مخدر است.

 

اگر کمی بیشتر فیلم های هالیوودی را دیده باشید ؛ شاید فیلم گرگ وال استریت را هم باید به خاطر بیاورید، هنگامی که لئوناردو دیکاپریو کوکائین را از روی میز خود به داخل بینی اش می کشد و می گوید با مصرف مقداری از این، می توانی دنیا را فتح کنی و دشمنانت را شکست دهی

 

تونی یا همان کوکائین در دسته مواد مخدر توان افزا قرار می گیرد و باعث می شود فرد فکر کند قدرت بسیاری دارد، در حالی که مصرف این ماده مخدر باعث اختلال روان فرد شد

 

 

salamatmag 2 46 300x150 ماده مخدر تونی چیست ؟ و چه عوارضی دارد

 

عوارض مصرف تونی

 

داستان اعتیاد ماده مخدر تونی، داستان اعتیاد لاکچری است. قصه افرادی که هیچ مشکلی ندارند و نشسته اند تا یک ماده مخدر جدید بیاید و آن را با دوستان خود تست کنند و خود را به درد اعتیاد دچار کنند.دردهایی که برای بچه پولدارها باکلاس به حساب می اید.

 

 

تونی ماده مخدر گران قیمتی است که زنگ خطری را به گوش می رساند چراکه مصرف کنندگان آن کم کم به کلینیک های ترک اعتیاد مراجعه می کنند و باعث می شود به فکر فرو رفت که مصرف این ماده مخدر در حال زیاد شدن است مصرف این ماده مخدر تغییرات شدید حسی و هیجانی را در پی دارد و اختلالات حاد روانی ایجاد می کند

 

 

قیمت تونی

 

تونی را گرمی ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش می کنند و بعضی وقت‌ها هم تا ۷۰۰ هزار تومان به خاطر تضمین اصل بودنش. بچه پولدار‌ها و خوشگذران‌های شهر نیز تونی را که از دیلر (ساقی)‌شان گرفتند، دلاری را لول می‌کنند و این پودر سفید و شبیه نمک را می‌کشند داخل بینی. داستان، داستان اعتیاد لاکچری است، قصه بی‌دردی و داشتن درد اعتیاد‌های مثلا باکلاس و لوکس.

 

داستان تونی دارد میان قشر مرفه جامعه همه گیر می‌شود، این قصه را در فضا‌های مجازی هم گه گاه روایت می‌کنند و همین تحریکی است برای آدم‌هایی که نشسته‌اند تا مواد جدیدی عرضه شود و تست بزنند و نشئگی، نو کنند..

 

 

.