روش هایی برای تحریک میل جنسی همسر خود

salamatmag (1)
ب

چگونه باید همسر خود را تحریک کنیم ؟

salamatmag 1 23 300x150 روش هایی برای تحریک میل جنسی همسر خود

در این مقاله در سلامت مگ به روش هایی برای تحریک میل جنسی همسر خود می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

چگونه شوهر خود را تحریک کنیم

 

اغلب زنان برای اینکه مرد رو به سمت خودشان جذب کنند و برای تحریک جنسی شوهرشان موقع خواب آرایش می کنند . لباس های شهوت انگیز می پوشند و عطر و ادکلن به خود میزنند

.

این روش موثری هست اما اگر بخواهیم این تکنیک را موثرتر کنیم حتما باید قبل از مهیا شدن برای رفتن به رختخواب باید فضای فکری مرد را از تمام امورات و دل مشغولی های زندگی اش دور کنیم و بجای آنها موضوع و مسائل رمانتیک جنسی با شریک و همسرش را در ذهن او جای دهیم و نکات اصلی قبل رابطه جنسی با شوهر و همسر را بدانیم و به آن ها عمل کنیم .

برای روشنتر شدن موضوع به این سوال جواب بدهید : اگر شما بعد از یک جر و بحث مفصل با شوهرتان به رختخواب بروید فکر می کنید شوهر شما چند درصد احتمال دارد با شما نزدیکی کند

 

 

رژیم غذایی

 

شما می توانید برای تنظیم قوه جنسی خود و همسرتان از رژیم های غذایی گوناگون استفاده کنید مثلا زن یا شوهر کم شهوت هست نسبت به همسرش باید از غذاهای گرم استفاده کند. و زن یا شوهر اگر شهوت و قوای جنسی بیشتری دارند نسبت به همسرش از غذاهای کم کننده شهوت استفاده کند. با تجربه می توانید به هماهنگی قوای جنسی برسند.

به‌ طور کلی غذاها و نوشیدنی‌های پرانرژی و سایر غذاهای ادویه‌دار جزو مواد خوراکی تقویت‌کننده قوای جنسی محسوب می شود.

بسیاری از مواد غذایی مانند گوشت گوسفند، شتر، بوقلمون، مرغابی، انواع شیرینی ها، کشمش، خرما، عسل، ارده، انجیر، انگور، موز، خرمالو، خربزه، گردو، نمک، روغن، هل، تخم مرغ، نان گندم، ادویه جات تند و غذاهای فرآوری شده همچون سوسیس و کالباس طبع گرمی دارند.

بر اساس یک پژوهش، مواد غذایی مهارکننده میل جنسی تا ۴۰ درصد می تواند از حرارت جنسی فرد کم کند.

اما از غذاهای سرد می توان به گوشت گاو، گوساله، مرغ، ماهی، برنج، ماست، خیار، هندوانه، جو، ماش، باقلا، ذرت، زرشک، انواع لبنیات، کدو، ریواس، قارچ، تمبرهندی، گوجه سبز، چغاله بادام، گیلاس، کاهو، آلو، انار، سرکه، مرکبات ترش و آب یخ اشاره کرد.

پرهیز از نگاه کردن به عکس ها و فیلم های مستهجن

خیلی از زن و شوهر ها به بهانه اینکه دیدن فیلم و عکس های رابطه جنسی می تواند برای تحریک و شهوانی شدن آنها و در نتیجه ایجاد رابطه زناشویی به آنها کمک کند . به تماشای اینگونه فیلم و عکس ها می نشینند . غافل از اینکه زن و مرد باید از طریق همدیگر تحریک شوند نه از طریق فیلم و عکس . این گونه زوج ها به مرور مشکلات جنسی شان بیشتر و تحریک و لذت از یکدیگر برایشان کم خواهد شد.

 

بعضی افراد بر این باوردند که طول آلت تناسلی در تحریک کردن همسر تاثیر دارد شما می توانید با مطالعه پست اندازه مناسب آلت تناسلی مردان باید چه قدر باشد اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

salamatmag 3 23 300x150 روش هایی برای تحریک میل جنسی همسر خود

 

 روش های تحریک شوهر

 

روش تحریک شوهر از راه نزدیک : آقایون بصری هستند و همین بصری بودن بلای جان آن هاست  یه زن می تونه با پوشش خاص ، رفتار خاص ، حالت های خاص دادن به بدنش ، آرایش و حرف های تحریک کننده شوهرش رو به طرف خودش جذب کنه .

 

 

روش تحریک شوهر از راه نزدیک عمده ی عصب های تحریک پذیری مردان همون حول و حوش مرکز بدن قرار داره . یه زن می تونه با لمس و نوازش اون قسمت و عضو زیرش شوهرش رو آماده رابطه جنسی کنه .

 

وقتی رابطه برقرار شد ، راه های وجود داره که میشه شوهر رو به رضایت بیشتری رسوند . بیشتر این کار به عکس العمل های خانم بستگی داره .

 

بیشترعکس العمل های تحریک کننده برای مرد در حین رابطه ، حرکتی هایی هستند . مثلا گرفتن کمر شوهر در حالاتی خاص با دست یا پا

 

خودتون رو مشتاق نشون بدید ، با حرف زدن تشویقش کنید . مثلا ؛ تندتر ، آفرین ، خوبه و …  البته حرف های تاثیر گذارتر دیگه ای هم میشه زد که بنا به دلایل خاص  از بیان اون حرف ها معذورم . سر بسته بهتون بگم که هر چه بی حیاتر و بی ادبانه تر ، بهتر

 

اگه لذت می برید لازم نیست این عمر را از شوهرتان پنهان کنید . چه اشکالی داره که شوهرتون ببینه یا بفهمه که می تونه شما رو به وجد بیاره . اگه این کار رو کردید می تونید شوهرتون رو از لحاظ روحی ارضاء کنید .

 

خلاصه این که خسته اش کنید !

 

خوبی های عمل کردن به این توصیه زیادن . مثلا ؛

 

salamatmag 2 23 300x150 روش هایی برای تحریک میل جنسی همسر خود

 

فواصل بین دو رابطه زیاد میشه ! قابل توجه خانم هایی که میگن شوهرم هر روز رابطه جنسی می خواد ! .

 

خب خانم محترم ، وقتی با عرض معذرت مثل یه تیکه گوشت جلوش می خوابی بعد هم بلند میشی میری میشه همین !

 

خروج آب! دلیل بر ارضاء کامل اون نیست ! جسم رو ارضاء می کنید ولی غافل از ارضاء روحی اون میشید . نتیجه این میشه که اون هر روز می خواد !

 

بیشتر قربون صدقه تون میره ، بیشتر تو دلش جا باز می کنید ، مهربون ترش می کنید و …

 

اون رو در خیابان و بین اون همه زن رنگ و وارنگ که برخی از اون ها تحریک کننده لباس پوشیدند بیمه می کنید .

 

وقتی سیر فرستادینش بیرون ، نمیره ساندویچ بخوره ، یا در مناطق جنوبی ، نمیره فلافل بخوره !!! این طوری میشه که ناز و عشوه ی هیچ زنی دلش رو نمی بره . میشه فقط مال همسرش !

 

گفتیم که مردها بصری هستند . سر بسته عرض کنم که اگه می خواید به شوهرتون لذت کافی رو بچشونید ، حالاتی رو برای آمیزش انتخاب کنید که با چشمش ببینه چه اتفاقی داره رخ میده . باید بفهمید که از کدوم قسمت بدن شما بیشتر تحریک میشه ، همون قسمت ها موقع آمیز باید جلو چشم شوهر تون باشه .

 

نکته : فقط زمانی موقع آمیزش باید به اون قسمت نگاه کنه که قصد بچه دار شدن نداشته باشید .

 

راه بعدی لمس نقاط خاص بدن شماست . این لمس کردن لذت چندانی برای اون ها نداره ! یعنی تقریبا محاله که یه مرد مثلا بالا تنه ی ! همسرش رو چند دقیقه لمس کنه و به اوج لذت جنسی برسه .