چگونه می توان یک رابطه جنسی لذت بخش داشت

salamatmag (1)
ب

روش هایی برای به اوج لذت جنسی رسادن همسر

salamatmag 1 21 300x150 چگونه می توان یک رابطه جنسی لذت بخش داشت

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه چگونه می توان یک رابطه جنسی لذت بخش داشت می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

خانم‌ها برعکس آقایان می‌توانند از چند ارگاسم در یک جلسه رابطه‌ جنسی لذت  زیادی ببرند. از طرف دیگر، آقایان می‌توانند بعد از رسیدن به اوج لذت جنسی خود، خیلی راحت به خواب فرو روند. و این اتمام شب برای هر دو طرف است درحالیکه زن هنوز میل به ادامه کار دارد. چرا اینقدر تفاوت است ؟

 

مقصر دوره بی‌پاسخی است. این زمان استراحت بعد از ارگاسم است که از نظر فیزیولوژیکی برای مرد غیرممکن است که بتواند چندین ارگاسم دیگر داشته باشد. در طول این دوره، آلت به شدت حساس شده و تحریک بیشتر آن دردناک است

 

هدف از این دوره این است: بازگرداندن ذخیره خون و مایعات دفعی آلت تناسلی شما. هر چه سنتان کمتر باشد، این مدت‌زمان کوتاهتر خواهد بود، از ۱۰ دقیقه در نوجوانان تا چند روز برای افراد پیرتر. در همه موارد، این یک رکود موقتی است نه ناتوانی.

 

از طرف دیگر، خانم شما بلافاصله بعد از ارگاسم نیاز به این دوره بی‌پاسخی ندارد. در بسیاری از موارد، آنها می‌توانند با تحریک بیشتر به چندین ارگاسم دیگر هم برسند. اما آیا شما هم می‌توانید در طول یک شب لذتتان را چندبرابر کنید؟ غیرممکن نیست اما اول باید طرزفکرتان را عوض کنید.

 

 

نداشتن استرس

 

یک باور غلط این است که ارگاسم‌های چندگانه باید پشت‌سرهم باشد. ارگاسم چندگانه زمانی انجام می شود که فردی بیشتر از یک ارگاسم در یک جلسه رابطه‌جنسی داشته باشد با احتساب زمان‌های استراحت، یا طی روند همان فعالیت جنسی بیش از یک ارگاسم داشته باشد.

 

به خودتان استرس وارد نکنید که در همان جلسه رابطه جنسی به چند اوج لذت برسید. اضطراب بدترین چیز در عملکرد جنسی فرد خواهد بود. هرچه بیشتر نسبت به ارگاسم ترس و اضطراب داشته باشید، ارگاسم شما زودتر انجام می شود. باید با متمرکز شدن روی واکنش همسرتان به حرکات خود، حواستان را پرت کنید.

 

salamatmag 3 21 300x150 چگونه می توان یک رابطه جنسی لذت بخش داشت

 

پیش‌نوازی

 

برای تقویت ارگاسم‌هایتان، باید ریلکس کنید و فقط از لحظات صمیمانه بین خود و همسرتان لذت زیاد ببرید. نباید خیلی جدی روی رسیدن به ارگاسم تمرکز کنید. اگر ذهنتان خیلی درگیر افکار و نگرانی‌های ارگاسم است، احتمال رسیدن به اوج لذت جنسی کم می شود. درعوض باید روی بدن همسرتان تمرکز زیادی کنید  و اینکه چطور با شما پیوند می‌خورد و به شما واکنش نشان می‌دهد. به این ترتیب، می‌توانید بیشتر روی حرکات و حس های بدنتان تمرکز کنید. ذات و ماهیت اصلی رابطه جنسی حس کردن، واکنش دادن و لذت بردن از یکدیگر است.

 

در اوج لحظات، شما و همسرتان حتی بدون پیش‌نوازی به سراغ رابطه جنسی می‌روید. بعضی وقت ها هیجان رابطه آنقدر قوی و زیاد می شود که به یک سکس سریع ختم می‌شود و درنتیجه زمان پیش‌نوازی کم می شود. پیش‌نوازی نقش بسیار مهمی در رسیدن به ارگاسم دارد زیرا می‌تواند شما را به اوج لذتی جاودان جنسی برساند. پیش‌نوازی شامل در آغوش گرفتن‌، نوازش کردن و بوسیدن می‌شود. در این لحظات، ضربان‌قلب شما زیاد می شود، دستگاه تناسلیتان متورم شده، تندتر نفس می‌کشید و ترشحات زیادی خواهید داشت. برای اینکه بتوانید ارگاسمی عالی داشته باشید، پیش‌نوازی در رابطه‌جنسی نباید هرگز فراموش کنید.

 

 

سر حال بودن

 

سرحال بودن و داشتن انرژی جنسی مثبت می‌تواند به یک رابطه‌جنسی ارضاکننده و عالی بین شما و همسرتان کمک زیادی کند. ازآنجاکه سالم بودن کمک می‌کند بهتر بتوانید در فعالیت‌های جنسی شرکت کنید، خیلی مهم است که بدنتان را همیشه قوی و متناسب نگه دارید. برای داشتن فیزیکی سالم، می‌توانید از مکمل‌های غذایی که برای بالا بردن سطح انرژی بدن هستند استفاده کنید.

 

به‌طورکلی، رسیدن به ارگاسم ماکسیمم آنقدرها که همه فکر می‌کنند سخت و دشوار نیست. آنچه مهم‌تر است این است که از طبیعی‌ترین و ساده‌ترین راه‌های برای کشف جنسیت خودتان استفاده کنید زیرا در به دست آوردن یک رابطه جنسی هیجان‌انگیز و ارضاکننده به شما کمک خواهد کرد. فقط لذت ببرید، تفریح کنید، و هیچوقت از درمیان گذاشتن آنچه به شما لذت می‌دهد با همسرتان خجالت نکشید. به خاطر داشته باشید که سکس باید مفرح و شادی آور باشد. نگرانی‌هایتان را دور بریزید و برای ایجاد پیوندی عمیق بین خودتان و همسرتان زمان کافی صرف کنید.

 

برای اینکه بتوانید یک رابطه جنسی خوب داشته باشید باید تغذیه و خوراک خوبی داشته باشید به همین سبب ما در پست های قبلی توضیح دادیم که چه  خوراکی هایی  باعث کاهش میل جنسی می شود ؟ با مطالعه ان پست اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

salamatmag 2 21 300x150 چگونه می توان یک رابطه جنسی لذت بخش داشت

 

زمان رابطه جنسی

 

زمان رابطه جنسی اهمیت زیادی ندارد. آنچه مهم است این است که این زمان، زمانی باشد که هر دو نفر شما احساس راحتی کنید. خیلی از زوجین دوست دارند با سپیده صبح رابطه جنسی خود را شروع کنند، خیلی ها عصرها را ترجیح می دهند و بعضی دیگر تاریکی شب را. مهمتر از زمان رابطه جنسی، زمانی است که می خواهید با هم بگذرانید. برای اولین رابطه جنسی زمان زیادی را صرف کنید. روزهای تعطیل معمولاً بهتر است، می توانید کل روز را، حتی ساعت خواب را، صرف رابطه جنسی کنید.

 

 

حالت مناسب رابطه جنسی

 

خیلی از خانم ها دوست دارند رابطه جنسی دفعه اولشان را طوری انجام شود که خودشان روی مردشان قرار بگیرند چون در این حالت کنترل بیشتری روی آلت تناسلی مرد دارند. خیلی ها هم دوست دارند که مردشان روی آنها بخوابد و کنترل همه چیز را به همسر خود می دهند. حالتی را انتخاب کنید که برایتان بهتر ست. فقط یادتان باشد که به او بگویید که عجله نکند و درصورت نیاز از روغن مخصوص استفاده کنید.