چگونه زنان را به اوج لذت جنسی برسانیم ؟

couple-laughing-wide
ب

چگونه زنان را به اوج لذت جنسی برسانیم ؟

couple laughing wide 300x150 چگونه زنان را به اوج لذت جنسی برسانیم ؟

در این مقاله در سلامت مگ به  اینکه چگونه زنان را به اوج لذت جنسی برسانیم ؟ می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

روش هایی برای به اوج لذت رساندن زنان

 

در ارتباط جنسی بین مرد و زن این عمر که آنها لذت کامل و کافی را بهرمند شوند مهم است به همین سبب آموزش کامل و کافی رساندن بانوان به اوج لذت را برای شما در سایت سلامت مگ قرارداده ایم همه خانم ها به یک روش ارضا نمی شوند و مردان باید روش های ارضا نمودن خانم ها را با دانش جنسی و البته بدست آوردن تجربه بعد از چندین رابطه جنسی یاد بگیرند.

 

 

 

ممکن است در جریان آمیزش جنسی درصد زیادی از خانمها هرگز به اوج لذت جنسی نرسند. در مطالعات مختلف شیوع سرد مزاجی از۱۰تا ۸۰ درصد متفاوت بوده است.

 

 

 

سرد مزاجی با نداشتن ارگاسم فرق دارد. زنان سرد مزاج میتوانند به ارگاسم برسند.یک زن همجنس باز در ارتباط با جنس مخالف سرد مزاج است ولی با رابطه جنسی با همجنس خود کاملا ارضا میشود.

 

 

 

به ارگاسم نرسیدن همیشه با سرد مزاجی همراه نخواهد بود.بسیاری از زنها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت فراوانی میبرند. سرد مزاجی حقیقی حالتی است که در آن هیچ پاسخ به هیچ نوع تحریک جنسی و در هیچ شرایطی وجود ندارد.

 

 

laughing couple 300x150 چگونه زنان را به اوج لذت جنسی برسانیم ؟

 

 

زنی که فقط از راه تحریک کلیتوریس به ارگاسم برسد نه تنها سرد مزاج نیست بلکه گاهی ممکن است از لحاظ جنسی خیلی هم فعال باشد ولی شریک جنسی او باید بداند که چگونه او را ارضا کند.

 

 

 

ممکن است خانمی در ارتباط با یک مرد به ارگاسم خوب نرسد در صورتی که

مرد دیگری بتواند او را به ارگاسم خوب برساند. در اینصورت دیگر نمیتوان گفت که او به سرد مزاجی مبتلا است.

 

 

راه کاری هایی که زنان را به اوج لذت جنسی می رساند

 

اگر در حین رابطه جنسی زیاد عرق می‌کنید، نگران نباشید، مردانی که در هنگام رابطه جنسی زیاد عرق می‌کنند، سرشار از توستسترون هستند و این امر برای زنان تحریک کننده است.

 

 

در طول رابطه جنسی اتاق را گرم نگه دارید. مثلا دستگاه تهویه (کولر) را خاموش کنید یا آن را روی تنظیم کنید. گرما باعث انبساط رگ‌ها، برجستگی بیشتر آلت تناسلی و گلگون شدن پوست بدن خواهد شد. به‌ عبارت دیگر گرما باعث می‌شود تا پوست شما در حین رابطه جنسی سرخ و سفید می شود.

 

 

اگر می خواهید بچه دار شوید، حتما باید همسر خود را به اوج لذت جنسی برسانید. چراکه انقباض عضلات لگنی در طول مدت ارگاسم باعث می‌شود تا اسپرم‌ها به سرعت از کانال واژن بالا رفته و تخمک‌ها را بارور کند.

 

 

اگر همسرتان سردرد دارد، سعی کنید با رساندن همسرتان به اوج لذت جنسی سردرد او را آرام کنید. رابطه جنسی می‌تواند با آزادکردن اندورفین در مغز انسان، سردرد او را درمان کند.

 

 

پیش‌نوازی (فورپلی) برای رساندن همسرتان به اوج لذت جنسی حیاتی و مهم است. گاهی نوازش ملایم، مکیدن و یا لیس زدن نوک سینه‌ها، ران‌ها، شرمگاه و یا کلیتوریس همسرتان برای شروع یک ارگاسم کافی خواهد بود. عمل اصلی را به آخر سر موکول کنید.

 

 

سعی کنید کلیتوریس را با نوازش ملایم، تحریک کنید. بخاطر داشته باشید که بیشترین تعداد اعصاب حسی در منطقه اطراف کلیتوریس و لبه جلویی منطقه شرمگاهی جمع شده است.

 

بعضی از زنان هنگام رابطه جنسی دچار سر درد هایی می شوند برای درمان و پیشگیری از اینگونه سر درد ها به پست علت اصلی سر درد هنگام رابطه جنسی چیست ؟ مراجعه کنید با مطالعه آن پست اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

 

portrait of happy laughing couple embracing in garden 1200x640 300x150 چگونه زنان را به اوج لذت جنسی برسانیم ؟

 

نقطه جی را پیداکنید –تحریک این نقطه می‌تواند باعث رسیدن زنان به اوج لذت جنسی شود. نقطه جی معمولا در منطقه جلویی دیواره واژن بین ورودی و گلوگاه قرار دارد. شما می‌توانید از انگشتان خود برای تحریک منطقه جلویی واژن استفاده کنید و در هنگام رابطه جنسی بهترین راه برای تحریک نقطه جی وارد کردن آلت تناسلی از پشت می‌باشد. اگر نقطه جی‌  و کلیتوریس همزمان با هم تحریک شوند، همسر شما حتما به اوج لذت جنسی می رسد

 

.

اگر شب‌ها معمولا خسته اید می‌توانید صبح زود و بعد از بیدار شدن از خواب رابطه جنسی  خوبی داشته باشید. با این کار می‌توانید از توستسترون اضافی که صبح زود و بعد از خواب در بدن شما ترشح می‌شود ، استفاده کنید. توستسترون موجود در خون یک مرد قبل از طلوع آفتاب به حداکثر خود (۴۰% بالاتر از بعدازظهرها) می‌رسد

 

 

تناسب اندام خود را مخصوصا در منطقه کفل حفظ کنید. چرا که این منطقه بیشتر مورد توجه خانم‌ها است

 

 

سن در آقایان به اندازه خانم‌ها بر فعالیت جنسی تاثیر ندارد. مطالعات نشان داده‌ است که حتی اگر شما بیش از ۷۰ سال سن داشته باشید احتمال داشتن قوای جنسی (باروری) برای شما بیش از ۷۳% است. مثلا بازیگر معروف آنتونی کوئین در سن ۸۱ سالگی بچه دار شد.

 

 

اضطراب همسرتان را از ببین ببرید

 

بسیاری از افراد به نوعی با اضطراب رابطه جنسی رو به رو هستند. از طرفی راه دادن یک نفر دیگر به یکی از خصوصی ترین بخش های زندگی، یک ارتباط بسیار نزدیک و افشاگرانه به نظر می رسد. مشکل اینجاست که بیشتر افراد فکر می کنند که سایرین همیشه یک رابطه جنسی رضایت بخش و بدون هیچ گونه مشکلی دارند و همین قضیه می تواند اضطراب در رابطه جنسی شان را بیشتر کند.