بهترین زمان کاشت مو برای افرادی با ریزش شدید

ب

بهترین زمان کاشت مو برای افرادی با ریزش شدید

ریزش مو را تا حدی خیلی زیادی میتوان به دلیل وراثت دانست ، اما این ریزش مو میتواند تاثیر خیلی زیادی در زیبایی شما داشته باشد…

ریزش مو یکی از شایعترین مشکلاتی است که بخصوص در آقایان عمدتا به دلیل عوامل آندروژنتیک یا همان هورمونی و ارثی اتفاق می افتد . شاید برای شما هم اتفاق افتاده که با شانه زدن موها یا با دست کشیدن به آن تعداد قابل توجهی مو ریزش کرده.

hair بهترین زمان کاشت مو برای افرادی با ریزش شدید

کاشت مو بهترین روشی است که می توان برای درمان ریزش مو و طاسی انتخاب کرد. امروزه با پیشرفت علم روشهایی بدون درد و با بهترین کیفیت باب شده است.

درمان های دارویی حتی در صورت تاثیر هم مقطعی بوده و یا پس از قطع دارو با شدت بیشتر دوباره ریزش می کند . که این موضوع پس از عدم نتیجه گیری درمان های دارویی نگرانی و اضطراب فرد را تشدید می شود .

اما تصور کنید بعد از کاشت مو و مشاهده موهای جدید و رشد مجدد آنها، درست برعکس حس بد ریزش مو، اینبار حس خوب و مطلوب غلبه بر مشکل بزرگ حل شده چقدر زیباست. حس خوب جوانی و بازگشت به چهره قبل از ریزش موهایتان را تجربه خواهید کرد که قطعا در افزایش اعتماد به نفس و بهبود روابط شخصی و اجتماعی تان تاثیر بسزایی خواهد داشت .

kasht 276x300 بهترین زمان کاشت مو برای افرادی با ریزش شدید

سن مناسب کاشت مو

معمولا آقایان ۱۸ تا ۲۵ سال بجز موارد خاص با نظر پزشک برای کاشت مو مناسب نمی باشند.

زیرا با بررسی میزان ریزش موی فعلی آنها پیش بینی گسترش یافتن طاسی در آینده امکان پذیر نمی باشد. اگر در یک فرد جوان با موی کم پشت ناحیه پیشانی با یک جلسه پیوند مو – بنا به درخواست خود فرد – یک خط رویش موی جدید که پرتر و پایین تر از خط طبیعی است ، ایجاد شود این عمل بسیار فرد را راضی می کند ، ولی این رضایت موقتی خواهد بود .

در گذشته افرادی که موهای کافی در پشت سرشان نداشتند، نمیتوانستند کاشت مو انجام دهند اما روشهای جدید ، مناسبترین روش برای افرادی است که بانک موی ضعیفی دارند چون در این دو روش (SUT  و FUE)، از تک تک گرفتهای برداشت شده استفاده می شود زیرا تیم پزشکی این گرفتها را فریز می کند در نتیجه هیچ آسیبی به آنها نمی رسد و به طور کامل از همه آنها استفاده می شود.

بهترین فصل برای ماشت موی سر

به صورت علمی هیچ فصلی برای کاشت مو از بقیه فصل ها مناسب تر نیست و همینطور هیچ فصلی نیست که بتوان گفت از بقیه فصل های سال کاشت مناسب نیست…

در واقع فصلی برای انجام کاشت مو وجود ندارد

به طور کلی میتوان گفت که بهترین سن برای کاشت مو +۳۰ سالگی هست زیرا سرعت ریزش و میزان آن کاملا مشخص شده است…