اندازه مناسب آلت تناسلی مردان باید چه قدر باشد

common-sexual-problems-men
ب

آیا طول آلت مردان در لذت جنسی زنان تاثیر دارد ؟

common sexual problems men 300x150 اندازه مناسب آلت تناسلی مردان باید چه قدر باشد

در این مقاله در سلامت مگ به اینکه اندازه مناسب آلت تناسلی مردان باید چه قدر باشد می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

اندازه نرمال آلت تناسلی چقدر است؟

 

طول آلت نرمال هنگام نعوظ ۱۲- ۱۵ سانتی متر است طول کمتر از ۷ سانتی متر در حالت نعوظ غیرطبیعی است و باید به پزشک متخصص مراجعه شود.طول بیشتر از ۲۰ سانتی متر هم ممکن است در برقراری رابطه جنسی برای خانم ها مشکلاتی ایجاد کند.

 

اندازه شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نیست. در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر می کند، اما بیشتر مردانی آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده بطور قابل توجه بزرگ می شود . جالب توجه این است که اغلب اندازه آلت در حالت شل، مردانی را نگران می کند!

 

به هر حال به جهت رفع نگرانی شما برخی از آمارهای خالص و کلی را در این جا متذکر می شویم:

 

متوسط اندازه آلت در حالت شل در محدوده ۴تا ۸ سانتی متر است.

متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر است.

باید توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت را به صورت موقت کوچکتر می کند.

 

sexual problems 300x150 اندازه مناسب آلت تناسلی مردان باید چه قدر باشد

 

عوامل دیگری هستند که باعث رسیدن به اوج لذت جنسی زنان می شوند ما در پست چگونه می توان یک رابطه جنسی لذت بخش داشت به توضیح این عوامل پرداخه ایم با مطالعه آن پست اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

تعداد مردانی که با شکایت از کوچکی آلت برای درمان جراحی به کلینیک های آندرولوژی مراجعه کردند، در حال افزایش است.  اما جالب است که در این مطالعه با توجه به نوموگرام، هیچ کدام از بیماران واقعاً دارای آلت کوتاه نبوده اند. تعداد پزشکان عمومی و یا متخصصان آندرولوژی و ارولوژی که از طرف والدین و یا جوانان، در مورد اندازه آلت تناسلی خود، مورد مشاوره قرار می گیرند، کم نیستند. اما آنها برای تصمیم گیری مجبور به استفاده از کتا ب های مرجع خارجی هستند. اندازه های دستگاه تناسلی خارجی مردان در اقوام و نژادهای مختلف متفاوت است.

 

 

عمل جراحی آلت مردان

 

این عمل ها شامل اعمال افزایش طول و اندازه کیر مردانه و همچنین اعمال افزایش قطر آلت تناسلی مردانه است. باید توجه کرد که بیشتر افراد مراجعه کننده خواهان انجام این اعمال، افراد نرمال بوده و نیازی به انجام این اعمال جراحی ندارند و پس از معاینه و اطمینان دادن به نرمال بودن دستگاه تناسلی خارجی مشکلشان برطرف خواهد شد. اعمال جراحی فقط در افرادی که حقیقتاً اندازه آلت تناسلی کوچک دارند که عملاً باعث ناتوانی در انجام رابطه جنسی می شود پس از انجام مشاوره روان پزشکی لازم، انجام خواهد شد. باید توجه داشت که داروها و وسایلی که احیاناً در فضای مجازی یا ماهواره ها تبلیغ می شوند هیچگونه تـأثیری در تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه نداشته و گاهی باعث ایجاد مشکلات و عوارض شدیدی برای شما می شوند.

 

اعمال جراحی افزایش دهنده طول و اندازه آلت تناسلی شامل اعمال آزاد کردن لیگمانهای آویزان کننده آلت همراه با استفاده از فلپ جهت پوشش پوستی، استفاده از سیاهرگ اندام تحتانی و پیوند آنها به آلت تناسلی مردانه جهت افزایش طول آن و سایر اعمال مشابه می باشد که پس از معاینه بیماران در صورت نیاز نوع عمل مشخص می شود. گاهی پس از انجام این اعمال استفاده از وسایل مثل واکیوم جهت جلوگیری از بازگشت آلت به داخل لازم می شود.

 

اعمال جراحی افزایش دهنده قطر آلت شامل تزریق چربی به داخل آلت تناسلی، قراردادن پروتز یا گرافت های پوستی یا استفاده از پیوند سیاهرگ اندام تحتانی به آلت جهت افزایش قطر آلت تناسلی مردانه می شود.

 

 

آیا اندازه آلت تناسلی نقشی در رضایت جنسی خانم ها دارد؟

 

خیر ، این باور به دلیل فرهنگ غلط در بین جوامع رواج پیدا کرده است ؛ چون یک سوم ورودی واژن بیشترین میزان تحریک پذیری را به لمس با آلت تناسلی دارد.

اساس یک رابطه خوب رفتار زن و مرد با یکدیگر وبه دنبال آن ایجاد احساس آرامش و دوست داشتن است.

 

sex problem 300x150 اندازه مناسب آلت تناسلی مردان باید چه قدر باشد

 

چه غذاهایی می تواند طول آلت تناسلی شما را افزایش دهد

 

سبزیجات برگ سبز مثل اسفناج ، کلم بروکلی ، گل کلم ، گوجه فرنگی و…….

میوه هایی مثل انار، موز

بادام-تخم مرغ-جگر-شیر-ماهی

مصرف ویتامین و مکمل های معدنی حاوی مس ، منیزیم ، منگنز،  روی و انواع ویتامین ها مثل ب ۱۲ ، ب۶ ، ث ، آ ، د و….

از مصرف سیگار، الکل، قلیون و هرگونه مواد مخدر اجتناب کنید.این مواد باعث انقباض رگ های آلت شده در نتیجه خون کمی وارد آلت تناسلی خواهد شد و درنتیجه به خوبی نعوظ انجام نمی شود.