افزايش طول آلت با طب سنتی

salamatmag (1)
ب

چگونه می توانیم آلت تناسلی خود را بزرگ تر کنیم

salamatmag 1 36 300x150 افزايش طول آلت با طب سنتی

 

در این مقاله در سلامت مگ به افزايش طول آلت تناسلی با طب سنتی می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

امروزه بالا رفتن طول اندام تناسلی با طب سنتی مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته هست. در این مقاله خواهیم به بررسی بالا رفتن طول اندام تناسلی با طب سنتی خواهیم پرداخت. گیاهانی وجود داشته است که با اثر بر روی هورمون های بدن، موجب بزرگ تر شدن آلت تناسلی خواهد شد. و نیز می تواند استحکام آن را بهبود بخشیده و رابطه جنسی لذت بخش تری را برایتان به ارمغان اورده است

 

 

راه های افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی چه می باشد

 

برخی از افراد اولین فکری که برای بزرگ کردن آلت تناسلی شان، به دهنشان خطور خواهد کرد، جراحی آلت تناسلی و یا ایمپلنت آلت تناسلی می باشد. اما بهتر هست پیش از انجام هرگونه عمل جراحی، به اقدامات عادی و سنتی روی بیاورید. شما با استفاده از گیاهان دارویی و برخی از راهکارهای ساده خواهید توانست حجم و اندازه آلت تناسلی خود را افزایش بدهید و لذت جنسی بیشتری برای خود و همسرتان به ارمغان اورده باشید

 

 

این روزها بالا بودن طول آلت جنسی یکی از دغدغه های اصلی بعضی از مردان، به ویژه جوانان را تشکیل داده هست. در این نوشته قصد داشته ایم مصاحبه دکتر مایکل اولری جراح و اورولوژیست با مطالب  را که بخشهایی از آن توسط سایت های مغید راستینه ترجمه میشود و نکاتی دیگر نیز به آن اضافه شده، برای شما قرار داده ایم. در ادامه به بیان مطلب از زبان دکتر اولری می پرداخته ایم.

 

من فکر کرده ام مردی نبوده است که آرزو نکرده باشد آلت جنسی اش یک یا دو اینج بلندتر بوده است. با اینحال بعد از بیشتر از یک قرن تلاشهای عجیب و برخی مواقع دیوانه وار برای بالا رفتن طول آلت جنسی، هنوز راه قطعی و موثری پیدا نشده هست و با اینکه شما خواهید توانست  داروها و دستگاههای عجیب و غریب، یا حتی عمل جراحی را امتحان بکنید، اما هیچکدام از آنها نتایج چشم گیری نداشته اید و بعضی مواقع امکان دارد دچار اثرهای خطرناک آنها چون اختلال نعوظ و … شده باشد. دکتر اولری گفته اند مطمئن باشید اگر من یا هرکس دیگر راهی تاثیر گذاری و مطمئن برای بزرگ کردن آلت جنسی بلد می باشیم، تا امروز میلیاردر شده باشیم؛ حال یافته ایم به بیان برخی واقعیت ها پرداخته باشیم.

 

salamatmag 3 21 300x147 افزايش طول آلت با طب سنتی

 

چه سایز آلت واقعا کوچک می باشد

 

اگر فکر کرده اید که سایز آلت جنسی شما کم تر از سایز متوسط آلت جنسی در جهان می باشد، اصولا اشتباه خواهید کرد، چراکه تحقیقات نشان داده است، اغلب افرادیکه فکر کرده اند آلت جنسیشان کوتاه هست، در واقع سایز نرمالی داشته اند.

 

اندازه معمول آلت جنسی در حال نعوظ اصولا بین ۵ تا ۶ اینچ (بین ۱۲,۷ تا ۱۵,۲ سانتی متر) در درازا و بین ۴ تا ۵ اینچ (۱۰,۶ تا ۱۲,۷سانتی متر) در محیط بوده اند. در زمینه آلت جنسی شل مقادیر متفاوت زیادی وجود داشته اند.

 

بعضی از موقع ها اشخاص آلت جنسیشان کوتاه تر از این حد می باشد، افرادیکه آلتشان در حالت نعوظ  کم تر از ۳ اینج (۷,۶سانتی متر) هست دچار بیماری ای به نام میکرو پنیس می باشند. برخی اوقات بیماری پیرونی یا جراحی پروستات می تواند موجب کوتاه شدن آلت جنسی شده باشد.

 

حتما تا به حال برای  شما هم این سوال پیش آمده است که اندازه طول آلت مردان باید چه قدر باشد تا بتواند زنان را به اوج اذت جنسی برساند ؟ شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به پاسخ این سوال می توانید به پست اندازه مناسب آلت تناسلی مردان باید چه قدر باشد مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

بعضی مواقع که افراد بخاطر آن فکر کرده اند آلتشان کوتاه تر از حد معمولی است به شرح زیر می باشد:

 

salamatmag 2 28 300x99 افزايش طول آلت با طب سنتی

 

شما از بالا آلت جنسی خود را دیده اید و اصولا از این زاویه، آلت کوچکتر به نظر رسیده است.

برخی اوقات مریضی روانی باعث این مشکل شده است، حتی در این زمینه بیماری روانی خاصی بنام اختلال بدشکلی آلت تناسلی وجود داشته است

ک وکیوم آلت جنسی لوله توخالی ای می باشد که پمپش توسط باطری یا دست تامین نیرو شده است. لوله دور آلت جنسی قرار گرفته است و بعد پمپ هوای درون لوله را خالی کرده اند. این کار خلائی به وجود می اورد که موجب کشیدن خون در آلت شده است. با اینکار آلت جنسی شما سفت و کمی هم بزرگ خواهد شد. اما توجه داشته اید تاثیر این نوع دستگاهها در بزرگ کردن آلت فقط کمی باقی مانده است و پس از شل شدن آلت اثر سایز آن هم به اندازه اولیه بر گشت میخورد.

 

با این کار شما یک دستگاه اکستندر به آلت جنسی خود وصل کرده اید، این دستگاهها موجب کشش آلت جنسی شده اید. درباره این دستگاهها تحقیقات کمی انجام شده هست و در این تحقیقات گزارش میشود که اصولا این دستگاهها ۱ تا ۲ سانت به طول آلت جنسی اضافه میشود. البته باید در نظر داشته باشید این مطالعات خیلی دقیق نبوده است و تحقیقات دقیق تری در این رابطه نیاز داشته است.

 

تمرینی که به آن جلکینگ هم می نامند و انجام آن به این صورت هست که با دست شروع به مالش آلت جنسی کرده است و خون را از پایه آلت به بالا هدایت کرده اند. از خطرات این روش خواهد توانست به زخم، درد و بدشکلی آلت جنسی اشاره بکند و هیچ تحقیق علمی که اعلام بکند این روش تاثیر دارد هم وجود نداشته است.

 

قرص ها، مکمل ها، پمادها و کرم ها: این مواد اصولا از ویتامین ها، مواد معدنی، داروهای گیاهی یا هورمون ها ساخته شده اند. هیچکدام از این محصولات اثری برروی افزایش طول آلت جنسی نداشته اند و برخی از آنها خطرناک هم می باشد.

 

بزرگتر و حجیم تر و سفت و سخت تر شدن آلت تناسلی اقایان را امری كاملا ممكن و انجام شدنی دانسته اند. بسیار حیرت زده شده اند وقتی كه فقط در عرض زمان كوتاه چند هفته ای شاهد بالا رفتن حجم و طول آلت تناسلی خود بشوید به نحوی كه تا پیش از استفاده از مگنا آر ایكس+ اورجینال هیچ وقت تجربه نكرده اید. به جرات میتوان ادعا بکند كه در دنیا تنها قرصهای گیاهی مگنا آر ایكس+ انحصارا دارای فرمولی برای پروسه فعال سازی و رشد آلت اقایان و نیز بیشتر كردن میل جنسی و بالا رفتن زمان نزدیكی برای رسیدن به اوج ارگاسم واقعی بوده اند .

 

مگنا آر ایكس پلاس با فروش میلیونی و تقاضای جهانی برای مگنا آر ایكس این دارو در طی سه سال به شكل یك محصول منحصر به شخص و مشهور نزد متخصصین ، پزشكان و مصرف كنندگان در آمده هست. مگنا آر ایكس رتبه پرفروشترین و تاثیر گذار محصول در سالهای اخیر را به خود اختصاص داده هست كه نشان دهنده كارایی و كارآمدی و اثرگذاری این محصول بوده اند.