اشتباهاتی که زنان در رابطه جنسی می کنند

salamatmag (1)
ب

اشتباهاتی که زنان در رابطه جنسی انجام می دهند

salamatmag 1 71 300x200 اشتباهاتی که زنان در رابطه جنسی می کنند

 

در این مقاله در سلامت مگ به اشتباهاتی که زنان در رابطه جنسی می کنند می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

اشتباهات رایج زنان در رابطه جنسی که مردان را زده می کند

 

برخی از زنان تصور می کنند نقش بازی کردن در رابطه جنسی اقایان را شیفته آنان خواهد کرد، در صورتی که بر عکس هست. زیاده روی در این کار آن ها را انسانی وابسته یا احمق جلوه میدهد. امکان دارد فکر بکنید این کارها وقتی رابطه جنسی چندان به چشم نیامده است درصورتی که ریزترین نکات هم امکان دارد در کیفیت رابطه جنسی اثر داشته باشد. برخی از خانوم ها فکر می کنند نقش بازی کردن اقایان را شیفته آنان می کند، اما به خاطر داشته باشید زیاده روی در این کار آنان را انسانی وابسته یا احمق جلوه میدهد.رابطه جنسی

 

 

حرکات نادرست قبل از رابطه جنسی

 

متون وسوسه انگیز و لباس های بدن نما خواهد توانست در کتاب ها و فیلم ها مردان را شهوانی بکنند، اما در زندگی حقیقی چی؟ دکتر کامی بالک می گوید:اقایان هرگز توسط زنانی که بیشتر وقت خود را در مقابل آینه و صرف پوشیدن لباس های شهوت انگیز کرده اند، تحریک نمیشوند؛ حتی سیگنال های ظریفی که انتظار داشته اید از طرف شوهرتان به چشم علامت دیده بشود، می تواند شهوت جنسی او را خاموش کرده باشد.

 

 

آرایش بیش از حد در رابطه جنسی

 

مردان شیفته زنان موقر و پاکیزه می باشند. استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی باعث شد در نهایت این جمله را از همسرتان بشنوید:«زیر این همه آرایش چرا مخفی شده ای؟» دکتر در ادامه می گوید ذات مردان چنین هست که نوع طبیعی را بیشتر دوست دارند. مزه خوب آن ها را مجذوب خود میکنند و برعکس زیاده روی آن ها را فراری خواهد داد.دکتر فیشر توصیه کرده است:”مردها بیشتر جذب زنانی شده اند که نشانه های سلامت و جوانی و باروری از خود نشان داده اند. به جای اینکه نگران شکل کمر و باسن خود می باشید، نگران سطح انرژی و شور و هیجانتان باشید و به او علاقه نشان بدهید

 

salamatmag 2 64 اشتباهاتی که زنان در رابطه جنسی می کنند

 

زمانی را صرفا به خودتان اختصاص نداده اید

 

خانوم ها اکثرا به فرزندان و دوستان صمیمی شان بیش از خود توجه می کنند. بسیار سخت است به اشتراک گذاشتن جسم تان در حالی که هیچ زمانی را بخود اختصاص نداده اید. صحیح است کمی خودخواه تر بشوید! در هر روز زمانی را تنها به خودتان اختصاص داده باشید. این زمان می تواند صرف امور کوچکی مانند لاک زدن ناخن هایتان و یا رفتن به باشگاه ورزشی و یا خواندن کتاب مورد علاقه تان بشود. مطمئن شوید هر چه بیشتر به خود برسید، برای برقراری رابطه جنسی آمادگی بیشتری (به لحاظ روحی و جسمی) در خود به وجود می اورید.

 

حتما برای شما تا به حال این سوال پیش امده است که چرا زنان دیر تر از مردان ارضا می شوند شما مخاطبین عزیز برای رسیدن به پاسخ این سوال می توانید به پست دلیل دير ارضا شدن و عدم ارگاسم زنان چیست ؟ مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

نسبت به اندام خود حس خوبی ندارید

 

شاید از اضافه وزن، چربی های دور شکم و یا ترک های پوستی تان منزجر بود باشید. مدام به خود یادآور بکنید که در هر صورت زیبا می باشید و اندام هیچ فردی بدون نقص نبوده است. مطمئن باشید در بیشتر مواقع همسر شما آنچنان که فکر کرده اید به این ایرادهای ظاهری توجه نخواهد کرد. او از اینکه در کنار شما و با شماست خوشحال و پرهیجان هست و همین به تنهایی برای شاد بودن کافیست.

 

 

به همسر خود نمی گویید چه چیز شادتان خواهد کرد

 

او نمی تواند ذهن شما را بخواند. صحیح است تظاهر به لذت بردن نکرده و اگر در روابط خود به رضایت کامل نمیرسید با لحنی دوست داشتنی او را راهنمایی و در عین حال تشویق بکنید.

 

salamatmag 3 51 300x150 اشتباهاتی که زنان در رابطه جنسی می کنند

 

تماس چشمی برقرار نمی کنید

 

بسیار ضروری است که در طول روز و بخصوص در حین رابطه جنسی با همسرتان تماس چشمی بر قرار کنید. تماس چشمی در ایجاد و تقویت صمیمت و عاطفه تاثیر قابل توجهی داشته است.

 

یش نوازش نادیده گرفته شده است

در اتاق خوابتان عکس های خانوادگی (پدر و مادر و یا فرزند خود) را قرار می دهید

این تصاویر شما را به لحاظ جنسی سرد خواهد کرد. بهتر است آن ها را در اتاق نشیمن قرار داده تا بهتر بتوانید بر رابطه خود و همسرتان متمرکز بکنید.

 

 

در طول روز اغواگری نمی کنید

 

رابطه جنسی (لااقل برای خانم ها) با در آوردن لباس آغاز نشده و به پیش زمینه احتیاج دارد. بهتر هست این زمینه را از ابتدای روز برای خود به وجود اورید. زمانی که همسرتان سرکار هست به او پیام های عاشقانه بدهید و در ذهنتان برای این رابطه آمادگی لازم را به وجود اورید.

 

حالات و پوزیشن مناسبی را برای نزدیکی انتخاب نکرده اید

 

 

خندیدن را فراموش می کنید

 

لزومی نداشته است که رابطه جنسی بسیار جدی و رسمی برگزار شده باشد! از حس شوخ طبعی خود در حین رابطه استفاده کنید. رابطه جنسی همیشه ان طور که در فیلم ها و یا کتاب ها اشاره می شود نبوده ات. نگرانی را از خود دور بکنید و راحت و صمیمی شوید

آنچه که در فیلم‌ها بسیار اغوا کننده و تحریک آمیز هت می تواند بعلاوه ایجاد زخم، برای وی بسیار دردناک بوده باشد. دکتر پیر شوارتز متخصص روان شناسی در دانشگاه واشنگتن گفته است: «شهوت یک لحظه بخصوص می‌تواند باعث  شود تا شریک جنسی تان را محکم در آغوش بگیرید و بخواهید به عمق جان وی رخنه بکنید؛ اما مراقب باشید که پوست وی را پاره نکرده باشید!

بجای چنگ زدن، نوک انگشتانتان را فشار داده و تمام بدن وی را به آرامی لمس بکنید. زمانی که وی در رابطه جنسی به درستی رفتار کرده است، برای تشویق عشقتان وی را محکم‌تر در آغوش فشار دهید